Lp laskurid! 05.12.2017. a toimunud EPLÜ üldkoosole

Lp laskurid! 05.12.2017. a toimunud EPLÜ üldkoosole

Lp laskurid!

05.12.2017. a toimunud EPLÜ üldkoosolekul võeti vastu järgmised otsused:

1) EPLÜ põhikirja täiendati punktidega, mille kohaselt on üldkoosoleku pädevuses otsustada Eesti regiooni kandideerimine level IV või level V taseme võistluse korraldajaks ning Eesti regiooni kandidaadi IPSC Presidendi ametikohale kinnitamine.

2) Kinnitati EPLKK (Eesti Praktikal-Laskmise Kohtunike Kogukond) uus kodukord, mis avaldatakse lähiajal ka EPLÜ kodulehel.

3) 2018. a kehtestati võistluste tasuks level II võistluse puhul kahekordne osavõtutasu ning level III võistluse puhul kolmekordne osavõtutasu. Klubi sisseastumistasu jäi samaks (250 eurot) ning samaks jäi ka liikmetasu (25 eurot laskuri kohta aastas).

Toetust ei pälvinud idee muuta koondiste koostamise ja nende võistlustele lähetamise tasu osalise kompenseerimise põhimõtteid ning soov kehtestada level I võistlusele tasu analoogselt level II ja III võistlustega.

Regiooni juhatus kustutab 31.01.2018 IS-ist ilma klubita laskurid. Juhatus palub kõikidel klubidel ja laskuritel kontrollida kas nad on IS-is õige klubiga seotud. Probleemide korral võtke ühendust oma klubi juhatusega. Kui Te ei ole klubis, siis regiooni juhatusega.

Lugupidamisega,
EPLÜ juhatus

Оцените новость

  • Ваша оценка
Итоги:
Проголосовало людей:

Оставить комментарий

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.